fbpx
1635x760

AJANDA

ajandaaa

Takvimli & Takvimsiz Ajanda

KALEM

kalem

Touch Pen Kalemler

TAKVİM

Ekran Resmi 2018-03-09 19.21.15

Firmanıza Özel Takvimler

ÇAKMAK

Ekran Resmi 2018-03-11 17.21.58

Markanıza Özel Baskılı

Cricket Çakmak

USB BELLEK

SU1B0029

Ahşap Kutulu Ahşap Usb & Plastik Usb’ler

POWER BANK

power

Firmanıza Özel Baskılı Powerbank
(Şarj Tüpü)

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

İş dünyasında yüzlerce sektörde binlerce firma faaliyet gösteriyor ve her gün sektörlere yeni firmalar katılıyor. Böyle bir ortamda firmalar hedef müşteri kitlelerine marka veya ürünlerini tanıtmak için etkili ve farklı reklam çalışmaları yapmak zorundalar. En etkili ve kalıcı tanıtım araçlarından biri de promosyondur.

Pekala promosyon nedir? Ne demektir? Promosyon için firmalar günlük hayatta sık kullanılan ve sürekli göz önünde bulunan malzemeleri tercih etmektedir. Ürün yelpazesi ise her geçen gün genişlemektedir. Promosyon ürünlerinin üzerinde markaların veya ürünlerin bilgileri bulunur. Sık kullanılan bu ürünler sayesinde her gün yüzlerce kişi marka ve ürünlerin bilgilerini görmüş olur ve isimler bu şekilde hafızalara yerleşir.

Firmalar, kurumlar, dernekler, partiler promosyon için kendi hedef kitlelerinin ilgisini çekebilecek, cazip ve kullanışlı ürünleri tercih eder. Anahtarlık, çakmak, kalem, takvim, ajanda, duvar saati, çanta, masa seti, bardak, şapka gibi pek çok ürün firmaların tercih ettiği promosyon ürünleridir. Bu ürünlerin üzerine şık bir tasarımlarla, farklı renk çeşitleriyle, farklı yazı seçenekleriyle firma logosu veya firma bilgileri bulunmalıdır. Özellikle yılbaşı, resmi ve dini bayramlarda promosyon ürünleri müşterilere dağıtılır.